Sesje świąteczne we Wróblewie – zdjęcia testowe

Kategorie Blog

Dopiero co pożegnaliśmy naprawdę długie lato. Jeszcze w październiku udało się chodzić bez kurtki, więc kalendarzowa jesień zupełnie niedawno pokazała swoje chłodniejsze i mokre oblicze. Może właśnie dlatego ciężko uzmysłowić sobie, że tak naprawdę za miesiąc (i kilka dni… :)) będą święta Bożego Narodzenia!
Myślę, że to wyjątkowy i ciepły czas, bez względu na to czy obchodzimy te święta religijnie czy po prostu stanowią dobrą okazję aby spotkać się ze swoją rodziną.
Jako dorośli już nie zawsze pamiętamy magię jaka towarzyszyła przygotowaniom związanym z ubieraniem choinki, nakrywaniem stołu i oczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę aby móc otworzyć prezenty. Mając swoje dzieci można jednak wskrzesić to wszystko na nowo. 

Moim ostatnim projektem są świąteczne sesje we Wróblewie. W chacie, którą znacie prawie w całej okazałości z moich poprzednich fotograficznych wpisów. Dzięki uprzejmości Pani Kasi, która jest odpowiedzialna za tę niesamowitą aranżację, mogę Was zaprosić do wspólnego spędzania czasu, czego finalnym efektem będą pełne ciepła, świątecznego klimatu i rodzinnej atmosfery fotografie!

Zobaczcie sami sesję testową, a jeśli i Wy chcecie mieć takie cudowne zdjęcia, to zapraszam do kontaktu poprzez moją stronę na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *