Domowe reportaże są bardzo wdzięczną pamiątką na całe życie dla całej rodziny. Kiedy dwoje ludzi postanawia założyć własny dom, czas zaczyna niesamowicie pędzić, ale dzięki pięknym zdjęciom jesteśmy w stanie przywrócić chwile, które powracają jako wspomnienia.

Sesje ciążowe

Oczekiwanie na dziecko to jedne z najtrudniejszych jak i najpiękniejszych chwil w życiu kobiety oraz jej rodziny. Zarówno ciało jak i umysł szykuje się na nową rolę – bycie mamą. To czas pełen różnorodnych emocji, niepewności oraz radości. Można pomyśleć, że pod koniec ciąży czas bardzo się dłuży, ale naprawdę bardzo szybko zapomina się o tych momentach gdzie maleństwo było jeszcze w brzuszku mamy. Fotografie z okresu ciąży są pamiątką nie tylko dla mamy, ale także dla dziecka, dlatego warto zarezerwować jakiś dzień na uwiecznienie tego pięknego stanu. Najlepszy czas na sesję ciążową to koniec 8 lub początek 9 miesiąca.

 

Domowe reportaże i sesje noworodkowe

Maluszki są najbardziej plastyczne do 14 dnia życia. Można je ułożyć do zdjęć, a one nadal słodko i smacznie śpią. Jako, że wykonuję sesje domowe, w naturalnym środowisku dziecka, fotografie są bardzo naturalne, przepełnione domowym ciepłem i intymnością uchwyconych chwil. Oczywiście nie uważam, że fotografie wykonane w studio nie są piękną pamiątką, jest to zupełnie innego rodzaju fotografia, ale osobiście namawiam moich klientów do naturalnej fotografii ciążowej, rodzinnej i noworodkowej.
Jako mama doskonale zdaję sobie sprawę, że wyprawa z niespełna 14 dniowym dzieckiem jest pełna obaw, stresu i przygotowań, dlatego też dojeżdżam do domu maluszka i wykonujemy tam piękne zdjęcia.

Gotowy materiał

Domowe reportaże zawierają od kilkunastu do kilkudziesięciu obrobionych fotografii na których jest sam maluszek, detale jego ciała – stopy, paluszki u dłoni, przytulanie z rodzicami, momenty które chcecie uwiecznić jak karmienie piersią, przebieranie, kącik dziecięcy, interakcje z członkami rodziny itp. Wszystko zależy ile czasu chcemy poświęci dla siebie na wzajem.

Z doświadczenia wiem, że nic tak nie cieszy jak papierowe fotografie trzymane w dłoniach. Tylko wtedy mamy pewność, że będziemy do nich wracać. Mimo, że świat cyfrowy rozwija się w takim tempie, że trudno wyobrazić sobie co będzie za dziesięć lat, to jednak fotografia i jej analogowe wydanie wciąż są łaskawie przyjmowane przez odbiorów. Aby wasze chwile nie zniknęły w czeluściach dysków komputerowych wywołuję je dla Was na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz oddaję w zależności od preferencji: w drewnianym pudełeczku lub w ozdobnej kopercie. Pakowanie możesz zobaczyć na tej stronie.