Wasze chwile przed moim obiektywem są dla mnie naprawdę ważne,  dlatego chcę abyście mogli do nich wracać tak często jak to tylko możliwe. Uwielbiam odbitki w klasycznej wersji, czyli wywoływane na najlepszej jakości papierze fotograficznym. Moim zdaniem mają niedoścignioną przewagę nad innymi formami utrwalania zdjęć. Papierowe odbitki można przechowywać w dowolnym albumie, podarować komuś z piękną dedykacją na odwrocie, stworzyć z nich piękny kolaż… możliwości jest tyle ile pomysłów!

Gotowy materiał oddaję w pięknych, drewnianych pudełkach, które pachną lasem i miłością! Wyjątkowy, spersonalizowany grawer sprawi, że przechowywane fotografii staną się niezapomnianą pamiątką rodziną, którą można przekazywać z pokolenia na pokolenie. Wasze fotografie są w nim bezpieczne, łatwo się je przegląda i nawet kilka rąk jednocześnie może przyglądać się zapisanym na nich chwilom.

Powyższe pudełko drewniane na pendrive’a gałązkę – grawerowane, z zapachem lasu i z wypełnieniem z mchu. Takie pudełeczko jest jednym z dwóch jakie otrzymujecie w dowolnym z trzech pakietów ślubnych. Możecie także zamówić dodatkowo taki nośnik z dowolnej sesji fotograficznej.

Drewniane pudełeczko z pendrivem gałązką i zapachem lasu. Także można na nim wygrawerować dowolną sentencję. Do wyboru kolory dębu, vintage, biały czy sosnowy. Takie pudełeczko otrzymujecie w każdym z trzech pakietów ślubnych oraz w promocyjnym pakiecie #rodzęw2018* o którym możecie przeczytać tutaj.

*Widoczna na zdjęciu owijka jest w chwili obecnej dodawana do opakowań jedynie przy pakietach ślubnych.

Pendrive gałązka jest produktem wyjątkowym, ponieważ nie ma dwóch takich samych sztuk. Są one wykonywane na zamówienie z prawdziwych gałęzi, zatem otrzymywany finalny produkt może się różnić od obecnych na zdjęciu.