Dziękuję, że odwiedzasz moją stronę. Nazywam się Marta i fotografią jako profesją zajmuję się od 2016 roku. Do tej pory zdjęcia były czysto hobbystycznym zajęciem. Obecnie mieszkam w okolicach Trójmiasta i na tym pięknym, pomorskim terenie realizuję większość moich fotograficznych zleceń.

Uwielbiam ujęcia naturalne, pełne emocji, uczuć, intymności chwili i spokoju ducha. Podobno mówi się na to lifestyle, ale ja wole określenie, że to są opowieści, rodzinne opowieści.

Fotografuję głównie ludzi, chociaż uzupełniam reportaże detalami przyrody, architektury, pięknych rzeczy… Bardzo cenię sobie moją formę pracy z człowiekiem, poznaję dzięki temu mnóstwo wspaniałych osób, zarówno stojących przed moim obiektywem, jak i tych, którzy w późniejszym czasie stają się częścią mojej fotograficznej rodziny.

Siadając do postprodukcji materiału najczęściej słucham muzyki indie, folk, a gotowe reportaże, które możecie zobaczyć na blogu lubię okraszać pięknymi utworami, aby jeszcze bardziej wzmocnić ich odbiór.

Polany, lasy to miejsca w których najczęściej spotykam się na moich sesjach i reportażach. To tu czuję się na tyle swobodnie by przelać atmosferę delikatności i spokoju na osoby, z którymi tworzę niezapomniane kadry.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące sesji lub chcesz zabukować termin napisz do mnie na
hello@wypelniamkadr.pl

Przy postprodukcji wspomagam się przepięknymi kolekcjami presetów od Vivid Presets. Serdecznie polecam.