Uzyskaj najwyższą jakość w niskiej cenie

Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne to oferta skrojona na miarę wszystkich tych, którzy poszukują produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb szkół, na różnym poziomie edukacji. Z myślą o wszystkich uczniach, wydawnictwo z roku na rok powiększa swoją bazę i ofertę książek, podręczników i różnego rodzaju kursów, które mają pomóc w rozwoju i edukacji młodzieży szkolnej. WSiP oferuje podręczniki na poziomach nauczania:

  • wychowania przedszkolnego,
  • edukacji wczesnoszkolnej,
  • szkoła podstawowa 4-8,
  • szkoły ponadpodstawowe,
  • kształcenie zawodowe.
WSiP podręczniki (https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip) to również szeroka oferta dla nauczycieli oraz wsparcie dodatkowe dla uczniów. Nowością jest zaangażowanie się w projekt szkół Pro-Lingua, dzięki czemu wydawnictwo mogło poszerzyć oraz wzmocnić swoją ofertę związaną z językami obcymi.

Jakie podręczniki oferuje wydawnictwo?

Wydawnictwo oferuje podręczniki do wszystkich przedmiotów na każdym szczeblu nauki. Oferta jest dostosowana do szkół, które realizują standardowy tryb nauczania, jaki znajduje się w podstawie programowej dla szkół. Są to zarówno standardowe podręczniki, jak i zestawy ćwiczeń, karty pracy, zbiory zadań, atlasy czy repetytoria.  Na poziomie nauczania przedszkolnego, WSiP oferuje książeczki dla dzieci, które wpisują się w schemat nauczania. Są dostosowane do potrzeb małych uczniów, którzy oprócz nauki, potrzebują poznawać poprzez różne formy zabawy. Tego oczekuje się po współczesnym nauczaniu. Kontynuacją lektur na poziomie przedszkolnym są książki i podręczniki, które służą nauce dzieciom na poziomie wczesnoszkolnym. Podręczniki WSiP to najwyższy poziom nauczania oraz gwarancja jakości i niezawodności, która ułatwia naukę dzieciom i młodzieży szkolnej oraz pomaga prowadzić zajęcia nauczycielom. Wraz z rozwojem wydawnictwa, którego historia sięga lat czterdziestych dwudziestego wieku, rozwija się również jej sieć e-learningowa, która współcześnie jest mocno związana z procesami nauki.

Gdzie znaleźć podręczniki dla szkół?

Cała oferta wydawnictwa dostępna jest na platformie internetowej pod własną nazwą. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, łatwość wyboru odpowiedniej zakładki sprawia, że łatwo można dotrzeć do interesujących informacji. Na stronie internetowej znajduje się zarówno oferta podstawowa, rozszerzenie dla nauczycieli, wsparcie, w postaci e-kursów i platform e-learningowych oraz katalog produktów, który, w szczególności dla szkół, ułatwia dostosowanie oferty do rodzaju i kierunku szkoły. WSiP zapewnia również dostęp do e-podręczników.